You are currently viewing Dobry radca prawny z Bydgoszczy?

Dobry radca prawny z Bydgoszczy?

W zeszłym miesiącu byłem zmuszony skorzystać z pomocy prawnika w pewnej nietypowej sprawie. Niby dziesiątki radców prawnych w moim mieście, a jednak odbijałem się od drzwi do drzwi, od telefonu do telefonu. Otrzymywałem z reguły szczerą odpowiedź:

Niestety nie jestem teraz w stanie udzielić Panu odpowiedzi, ponieważ pierwszy raz się z tym spotykam i muszę zagłębić się w temat. Zapraszam za 2 tygodnie.

Dobrze, ale za dwa tygodnie już będzie po fakcie….

Albo wręcz przeciwnie wymijającą:

W tej chwili mam tyle spraw na głowie, że Panu nie pomogę. Proszę przyjść za pół roku…

Lub konkretnie nie na temat, gdzie było widać, że radca prawny nie ma pojęcia o temacie, a próbuje coś wymyślić na miejscu.

Nie tędy droga! Ja chcę zaangażowania z Państwa strony! Nie przyszedłem do sklepu po gotowy produkt, lecz po porady prawne.

Prawnik Bydgoszcz

W końcu jednak trafiłem do Pani Katarzyny Dzięciołowskiej-Drab. Wysłuchała dokładnie problemu. Wykonała dwa szybkie telefony do znajomych prawników i już wiedziała jak “ugryźć” temat. Po miesiącu sprawa została rozwiązana dokładnie tak jak na to liczyłem.

Cieszę się, że są osoby, które tak chętnie zagłębiają się w temat bez przekładania go na później. Szybka reakcja i zaangażowanie to nie jest coś oczywistego w dzisiejszych czasach. Każdy chciałby prowadzić tylko takie sprawy, których miał już dziesiątki i nie wymagają od niego większego wysiłku.

Szczerze polecam porady prawne u Pani Katarzyny z kancelarii radców prawnych przy ul. Zygmunta Krasińskiego 9/2 w Bydgoszczy. Jeśli będę miał jeszcze kiedyś problem wymagający pomocy prawnika to na pewno skorzystam z jej usług ponownie.

Szybki wpis. Postaram się na dniach go uzupełnić o więcej szczegółowych informacji.

Na razie dziękuję za uwagę.